Hakkımızda


GEÇMİŞTEN GELECEĞE CANER…

Caner Elektronik San ve Tic Ltd Şti ‘ nin temelleri küçük ev aletleri , radyo , bisiklet ve televizyon gibi kısıtlı ürün yelpazesinin perakende satışını yaparak Adana da ticarete atılan , CANER ailesinden üç kardeşin 1993 yılında CANER ELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ ‘ ni kurmasıyla atılmıştır.

Aile üyeleri 1998 yılında genişleyen ürün yelpazeleri , ekonomik koşullar ve kurumsallaşma adına şirketin geleceğine ışık tutacak önemli bir karara imza atarak , ticari hayatlarına toptan olarak devam etme kararı alırlar.

2002 yılından itibaren ticari hayatını Antalya da sürdürmekte olan CANER ELEKTRONİK , pazarlama , dağıtım ve servis ağı ile her geçen gün hızla büyümeye devam etmektedir.

2009 yılında kendilerine ait bir markanın olmasının gerektiğine inanan yönetim kadrosu “ EXSESS “ ve “ CANEX “ adıyla kendi markalarını tescil ettirmiş ve küçük ev aletleri pazarını odak noktası haline getirmiştir.

CANER ELEKTRONİK şirket misyonuna uygun olarak tüm müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak ve güven ortamını yaratmak için yoluna devam ediyor.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et