SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Hakkımızda

Kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olan CANER ELEKTRONİK 1994’de Akdeniz bölgesinde ELEKTRONİK toptan satış alanında faaliyete başlamıştır. 2000 yılında züccaciye yi çeşidinin içerisine katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Öncelikli odak noktası, bu alandaki kaliteli ürünler ile bilgi birikimi ve ticari tecrübesiyle kapsamlı bir ürün yelpazesi sunabilmektedir. 2011 yılında teknoloji alt yapısı ile profesyonel satış sistemi sayesinde Akdeniz bölgesinde 500’ü aşkın bayi portföyüne ulaşmıştır. 2022 yılında markalaşma yolunda ilk adımını atan QUELA markası ile dayanıklı tüketim ürünlerinde en iyi markalar arasında yer alabilmek için çeşitli faaliyetlere başlamıştır. Kaliteli üretim anlayışımız ile markamızı en iyiler arasında yer alabilmesi için gerekli tüm inovatif çalışmaları yapmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet ve ürün kalitesi çerçevesinde müşterileriyle onların beklentirelirin karşılayan, hızlı ve güvenilir bir iletişim kurmaktadır. Müşteri mutluluğuna odaklı, çevre ve insan sağlığına duyarlı performans ve güvenlik standartları rehberliğinde üretim yaparak marka değerini ve tüketici algısını en üst seviyelere taşımaktadır.

VİZYONUMUZ

İnovatif modellerle segmentinde en çok tercih edilen 10 marka arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

Dayanıklı tüketim malları üretiminde ve satışında önde gelen, rekabetçi, çevreye ve topluma duyarlı şirket olmak.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et
Whatsapp